26 October 1909. 4 Bouwvereenigin? minstens eene week vooraf kennis wor- den gegeven aan Burgemeester en Wethouders; 10. wanneer de Coöperatieve Bouwvereeniging mocht verlangen boomen in het trottoir te planten, zal zij zulks mogen doen aan de zijde van de straatgoot; 11. alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te verwerken straatklinkers, en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezonden en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen vöör het gebruik op het werk te doen keuren. 12. tot den aanleg der straat mag niet worden overge- gaan, alvorens is overgelegd eene op zegel gestelde en door het Bestuur der Coöperatieve Bouwvereeniging „Verbetering zij ons Doel" te Heemstede onderteekende verklaring: a. dat het deze voorwaarden kent en dat de Coöperatieve Bouwvereeniging voornoemd zich daarnaar zal gedragen b. dat de Coöperatieve Bouwvereeniging zich verbindt, om binnen eene maand, nadat de straat met beharding, rioleering en andere voorgeschreven werken volgens ver- klaring van den Gemeente-Opzichter is voltooid aan de gemeente kosteloos en om niet over te dragen de gedeel- ten van de perceelen Sectie C. Nos. 1688, 1640 en 1641, welke tot straat zijn aangelegd, welke overdracht niet al- Ieen den ondergrond omvat maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere werken c. dat de Coöperatieve Bouwvereeniging zich verbindt de straat met verharde voetpaden, rioleering, putten, kolken en aansluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onderhouden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij

Raadsnotulen Heemstede | 1909 | | pagina 8