28 Juni 1910. 15 4. alle kranen moeten langzaam sluitende schroef- kranen zijn. 5. wanneer het waterverbruik niet door een water- meter wordt gecontroleerd, mogen geen slangen aan tapkranen worden aangebracht, of kunnen aange- bracht worden. 6. waterclosets moeten voorzien zijn van zelf slui- tende kranen urinoirs moeten voorzien zijn van een afsluitkraan. De Directeur der Gemeente-Duinwaterleiding kan vorderen dat waterclosets en urinoirs niet aan de bin- nenleidingen worden verbonden zonder tusschen-re- servoir. 7. onmiddelijke verbindingen van stoomketels aan buisleidingen of dergelijke zijn verbonden. Art. 19. De Directeur der Gemeente-Duinwaterleiding is be- voegd de aansluiting te weigeren van binnenleidingen die niet overeenkomstig de door hem gegeven voor- schriften zijn aangelegd. Art. 20. Gebreken aan leidingen of kranen moeten zoo spoedig mogelijk worden hersteld. Afwijkingen van de vastgestelde bepalingen moeten zoo spoedig mogelijk worden opgeheven. Strafbepaling. Art. 21. Aad ieder, die handelt in strijd met een der bepa- liagen, van deze verordening kan door Burgemeester en Wethouders een boete van ten hoogste f 25 op- gelegd worden, behoudens hetgeen anderszins mocht verschuldigd zijn. Onverminderd deze bepaling hebben Burgemeester en Wethouders de bevoegdheid om bij overtreding van een dezer bepalingen of bij niet betaling der op gelegde boete te bevelen, dat de duin- waterlevering worde gestaakt of indien deze nog niet is aangevan- gen, te gelasten, dat zij vooralsnog niet zal plaats hebben.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 15