28 Juni 1910. 8 laatsten maanden te veel of te weinig betaalde verre- kend, verdere verrekening heeft niet plaats. Tarief B. De jaarlijksche abbonnementsprijs voor woningen waarvan ten genoegen van den Directeur der Ge- meente-Duinwaterleiding wordt bewezen, dat onder normale omstandigheden aan huur wordt betaald: a. f 109.20 per jaar en daar beneden bedraagt f5.20. b. meer dan f 109.20 tot beneden f 136.50 per jaar bedraagt f6.50. c. meer dan f 136.50 tot en met f 163.80 per jaar bedraagt f 7.80. In deze woningen zal alleen een tapkraan mogen worden geplaatst, die niet boven een gootsteen of dergelijke waterloozing mag worden aangebracht. Voor het hebben van een paard, rund of ezel vvordt f 1 per jaar en per stuk betaald. Het Tarief B is niet van toepassing op perceelen, waarin bedrijven of neringen worden uitgeoefend, die naar het oordeel van den Directeur der Gemeente- Duinwaterleidi.ng tot een meer dan gewoon huiselijk gebruik aanleiding geven, zooals koetsiers woningen, welke gelegen zijn in de onmiddelijke nabijheid van stallen, water en vuurneringen enz. Abonnementen ingevolge het Tarief B. kunnen niet anders dan door den eigenaar v/orden aangegaan. Aan een of meer perceelen, deel uitmakende van een aaneengesloten blok woningen, aan denzelfden eigenaar toebehoorende, zal het water niet volgens Tarief B. worden geleverd en Tarief A. van toepas- sing zijn, tenzij door den eigenaar voor alle wonin- gen, tot dit blok behoorende een abonnement is aan- gegaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 8