28 October 1910. 3. briek en der Waterleiding draagt zij in overleg met den directeur, aan Burgemeester en Wethouders eene re- geling voor. Art. 11. Zij zorgt voor zooveel haar betreft voor een goede uitvoering der op de Gasfabriek en de Water- leiding betrekking hebbende verordeningen en houdt toezicht op de richtige naleving der instructiën van het personeel dier bedriiven. Art 12. Zij zendt jaarlijks in den door Burgemeester en Wehouders aangegeven vorm, aan Burgemeester en Wethouders: Voör 1 April een verslag, betreffende den toestand en de werking van ieder der bedrijven over het afge- loopen dienstjaar, gelijktijdig met de rekening van de inkomsten en uitgaven van ieder der bedrijven over het afgeloopen jaar, benevens balansen, bij voor- keur door een accountant opgemaakt en aanwij- zende de activa en passiva van ieder der bedrijven op 31 December, nadat de boeken op dien datum zijn afgesloten. Voör 1 Juli eene begrooting van inkomsten en uit- gaven met toelichtende memorie voor het volgende jaar van ieder der bednjven. Art. 13. Zij maakt, in overleg met den Directeur, eene aan- beveling van twee of drie personen op ter benoeming van het personeel der Gasfabriek en der Waterleiding, vergezeld van hare voorstellen omtrent het toe te kennen salaris. Art. 14. Zij is bevoegd het personeel der Gasfabriek en der Waterleiding uit te noodigen hare vergaderingen bij te wonen en alsdan van hen inlichtingen, hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 15. Omtrent de wijze van vervanging van den Directeur en van het overige personeel der Gasfabriek, draagt zij, wat het personeel betreft in overleg met den Di- reeteur, aan Burgemeester en Wethouders eene rege- ling voor.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 13