16 December 1910. 2 anderen, die overgang van eigendom tevens overgang van huur zal ten gevolge hebben dat de grond, voor zoover die van geen gebonwen is voorzien. behoorlijk worde bepoot of beplant en des noodig worde bemest en bij het eindigen van de huur in behoorlijken staat worde opgeleverd dat de huurder den grond kan bebouwen met in- achtneming van de door Burgemeester en Weihouders te stellen voorwaarden, waartoe de teekeningen vooraf aan Burgemeester en Wethouders ter goedkeuring moeten worden toegezonden dat ingeval de grondbelasting wegens gebouwde eigendommen voor de opstallen van de gemeente mocht worden gevorderd, de huurder verplicht zal zijn het bedrag daarvan op eerstc aanmaning aan de gemeente te vergoeden dat bij het eindigen van de huur de gebouwen en beplantingen het eigendom blijven van den huurder, die verplicht za! zijn ze van den grond te doen weg- nemen uiterlijk binnen één maand na het eindigen van zijn recht. bij gebreke waarvan alles wat niet wegge- nomen is, zonder eenige vergoeding het eigendom van de gemeente wordt, zullende de huurder in gebre- ke zijn door het enkel verloop van den bepaalden ter- mijn dat bij niet voldoening aan bovengenoemde voor- waarden, hetzij door den huurder, hetzij door zijne op- volgers het recht zal worden geacht te zijn vervallen, zuliende de gemeente alsdan dezelfde bevoegdheden hebben als bij beeindiging van het recht door verloop van den huurtijd. zonder dat zij daartoe bij een rech- terlijk vonnis zal zijn gemachtigd

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 10