Onderhandsche Aanbesteding vervoer van puin enz. 16 December 1910. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot onderhandsche aanbesteding van het ver- voer van puin, grint, sintels en andere materialen ten behoeve van de wegen gedurende de jaren 1911, 1912, en 1913 aan de Wed. J van Schagen te Heemstede Overwegende, dat genoemde Wed. J. van Schagen bij de op 24 December 1907 gehouden openbare aan besteding de laagste inschrijfster was, dat zij behoor- |jjk en tot tevredenheid aan hare verplichtingen heeft voldaan, dat de werkzaamheden volgens die aanbe- steding voor een billijken prijs werden verricht en zij bereid is voor denzelfden prijs die werkzaamheden te blijven verrichten; BESLUIT Het vervoer van puin, grint. sintels en andere ma- terialen ten behoeve van de wegen gedurende de jaren 1911, 1912 en 1913 op te dragen aan de Wed. J. van Schagen te Heemstede en wel bij vervoer per M3. voor zestig cent per M3. en bij vervoer per dag voor vier gulden per dag voor een paard en een wagen en voor elken wagen meer voor een gulden meer per dag, alles over alle twaalf maanden van het jaar door elkander genomen, en zulks onder de volgende voorwaarden; Artikel 1. De aanneemster is verplicht op den tijd haar door of namens Burgemeester en Wethouders aangewez n met het vervoer aan te vangen en daarmede geregi d door te gaan telkens zoolang tot dat het haar op,.e- dragen vervoer heeft plaats gehad.

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 29