Dccembsr 1910. PLANTSOENEN. De Plantsoenen-Commissie heeft de eer in verband met het rapport van de Nederlandsche Heide Maat- schappij de volgende voorstellen te doen. Heerenweg Westzijde. Tusschen grens en plein Bosch en Noordeli.ik Vaart vellen 1 iep vöör No 271 en 4 iepen (zoo deel (in het mogelijk grootere boomen) pianten op 10 M. onder- rapport lingen afstand in de rij der bestaande jonge iepen. Wagenweg Van het plein tot de Spruitenboschstraat is het genoemd). voetpad te smal, om daar weer boomen te planten. De boomen tusschen Spruitenboschstraat en Zomer- luststraat kunnen voorloopig nog blijven staan. Ze zijn nog gezond. Zoodra echter van Rijkswege kan overgegaan worden tot verbreeding van den weg, zullen deze ook moeten vallen, en nieuwe boomen meer naar de huizenzijde geplant kunnen worden. Van de Zomerluststraat tot aan het Huis met de Beelden, zullen alle boomen moeten vallen. De mees- ten zijn gevaarlijk. Om aldaar een goeden toestand te verkrijgen zal, na het rooien der boomen, de berm verlaagd moeten worden en daarna zullen meer west- waarts nieuwe boomen (iepen) moeten geplant worden op 10 M. onderlingen afstand. De boomen langs den Heerenweg, Oost- en West- zijde tusschen Spanjaardslaan en Rozenburg, wenscht de Commissie voorloopig nog te behouden. De Commissie wenscht deze te behandelen conform Zandvoort- het advies van de Ned. Heide Mij., dus op het ge- sche Laan. deelte tusschen Heerenweg en Leidsche Vaart de abeelen tusschen de iepen te doen vellen, evenals

Raadsnotulen Heemstede | 1910 | | pagina 3