Overname straten in het Westerhoutpark. 6 April De Raad der Gemeente HEEMSTEDE Overwegende, dat overname van de Directie der terste Kennemer Bouw- Maatschappij, gevestiVd te oemendaal in eigendom, onderhoud en beheer der gemeente van de straten aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening, gelegen in de voorma- hge buitenplaats Westerhout te Heemstede, kadastraal bekend Sectie A. No. 2189, in het belang der gemeen- te kan uorden geacht Cdet op artikel 137 der gemeentewet Gehoord het voorstei van Burgemeester en Wet- ncuders BESLUIT A. Burgemeester en Wethouders te machtigen, om I. o. Van de Directie der Eerste Kennemer Bouw- atschappij, gevestigd te Bloemendaal, in eigerdom onderhoud en beheer om niet cver te nemen de stra- ten aargegeven op de bij dit besluit behoorende tee- ken.ng, gelegen in de voormalige buitenplaats Wes- lerhout te Heemstede, kadastraal bekend Sectie A. No. - 8 met de trottoirs. rioleering, putten, kolken en aansluitmgen, en alle daarop uitgevoerde of nog voor de overname uit te voeren werken b- Van genoemde Maatschappij rnede om niet over e nemen vrij van huur een gececlte van haar terrein gelegen vanaf den Heerenweg tot voorbij het inrijhek van tl z' Groole Huis aangegeven met rood ge- arceerd op de bij dit besluit behoorende teekening tenemde de straat aldaar overal te kunnen brengen °P een breeate van 10 Meter, zullende de Maatschap- pij verpl.cht zijn binnen ecne maand na de overdracht voor hare rekening het inrijhek (muur) en verdere be- lemmeringen te amoveeren en op de grens van den gemeentegrond te plaatsen een hek ten genoegen van Burgemeester en Wethouders; f Van genoemde Maatschappij mede, om niet over 6 nemen vr'i van huur een gedeelte van haar terrein

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 10