6 April 1911. geven plaats ten behoeve van de goede afwatering van den Heerenweg een straatkolk worde geplaatst aangesloten op genoemd riool. 3 dat, wanneer een hek wordt geplaatst voor afsiui- ting van het terrein, dit zal worden geplaatst op 5.65 Meter uit de kantlaag der thans bestaande bestrating van den Heerenweg en van het terrein, verkregen door demping der sloot, ook het aan den heer Schouten toebehoorende gedeelte door dezen worde bestemd voor den openbaren dienst 4 dat het te plaatsen hek moet zijn ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf ee- ne teekening moet worden aangeboden ter goedkeuring, 5. dat aan de zuidzijde van het gedempte gedeelte sloot een talud van gestapelde blokzoden worde ge- maakt met eene valling van 1 op 3 volgens aanwij- zing van den gemeente-opzichter 6. dat de aansluiting van den uitgang aan den Hee- renweg behoorlijk zal worden verhard met eerste soort straatklinkers op hun kant ter breedte van ten mmste 3 Meter met uitvleugeling ter breedte van h M. tegen de bestrating van den Heerenweg. een en ander met dien verstande, dat de hieromtrent door den Heer Commissaris der Koningin in de provincie Noordhol- land te geven voorschriften voor zoover het betreft het gedeelte van den Heerenweg, dat onder beheer van het Rijk valt, moeten worden opgevolgd, ook als die voorschriften eene verdere strekking hebben, 7. dat alle werken ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en steeds ten hunnen genoegen in goeden staat zullen worden onderhouden; 8. dat eene gezegelde verklaring wordt overgeleg dat de bovenstaande voorwaarden worden aangeno- men en getrouw zullen worden nagekomen. Gedaan ter openbare vergadering van den 6 April 1911. De, Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 1