Bemping sloot langs Heerenweg voor Bloemenhoven. 6 April 1911. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, naar aanleiding van een verzoek, dd. 29 Maart 1911, van K. P. Tholens namens H. A. Schouten, ei- genaar van het perceel Bloemenhoven gelegen aan den Heerenweg, kadastraal bekend als Sectie B. No. 2161, om voor dat perceel een uitweg op den Heerenweg te mogen hebben en hiervoor de sloot voor genoemd perceel te mogen dempen, waartegen bij hun geen bezwaar bestaat, mits wordt voldaan aan eenige voor- waarden Overwegende, dat door demping der sioot en het bestemmen van liet gedempte gedeelte voor den open- baren dienst, een gedeelte van den Heerenweg weder wordt verbreed hetgeen met het oog op het steeds drukker wordende verkeer zeer gewenscht is BESLUIT Aan H. A. Schouten te Amsterdam, eigenaar van het perceel gelegen aan den Heerenweg. kadastraal bekend als Sectie B. No. 2161, behoudens rechten van derden, tot wederopzeggens vergunning te verlee- nen, voor genoemd perceel de sloot te dempen en daarover een uitgang te hebben op den Heerenweg op ae wijze, als op de bij dit besluit behoorende tee- kening is aangegeven en zulks onder de voigende voorwaarden en bepalingen L dat de demping van de sloot geschiedt met zui- ver zand 2. dat in het gedempte gedeelte sloot een riool wordt gelegd van cementbuizen inwendig wijd 0.30X0.45 c. M. ter diepte nader door Burgemeester en Wethou- ders aan te geven, en dat op nader door hen aan te

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 2