Demping sloot bij de Munterslaan. 6 April 1911. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, dd. 3 Maart 1911, met bijbehoo- rende teekening in dubbel, van de Eerste Nederland- sche Electrische Trammaatschappij te Haarlem om, be- houdens rechten van derden, een doodloopend ge- deelte sloot te dempen langs den Leidschevaartweg bij den ingang van de Munterslaan en onmiddellijk ten Zuiden en ten Noorden van die laan, in welk geval het bruggetje over de te dempen sloot zal worden opgeruimd Overwegende, dat door inwilliging van het verzoek bij den ingang der Munterslaan een betere toestand wordt verkregen Gelet op het desbetreîfende rapport van den ge- meente-opzichter, dd. 7 Maart 1911 BESLUIT Aan adressant tot wederopzeggens ae gevraagde vergunning te verleenen onder de volgende voorwaar- den 1. dat het dempen geschiedt met zuiver zand, waar- over, behalve bij de aansluiting in de Munterslaan, te brengen een laagje zwarte grond dik 10 c. M., en ge- lieel overeenkomstig genoemde teekening; 2. dat zoodra mocht blijken, dat de weg daar ter piaatse geen vokioende afwatering meer heeft voor rekening der Maatschappij straatkolken zulien worden aangebrächt uitloozende in de Leidschevaart 3. dat de aansluiting van ee Munterslaan aan den Leidschevaartweg behooriijk zal worden verhard 4. dat het te plaatsen hek moet zijn ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie eerst een teekening moet worden aangeboden ter goeakeuring 5. dat alle werken ten ger.oegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en steeds ten hunnen genoegen in goeden staat zullen worden on- derhouden 6. dat een jaarlijksche recognitie van f 1 zal worden betaald voor het eerst te voldoen binnen 14 dagen na heden en verder teiken jare voor 1 Februari als erkenning van het eigendomsrecht der gemeente op de helft der sloot. Gedaan ter openbare vergadering van den 6 April 1911. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 8