2. 6 April langs de Noordzijde van den toegang van het Wes. terhoutpark naar de Wilhelminalaan in den hout ten- einde de straat vanaf het punt, waar de noordelijke en zuidelijke straat van het Westerhoutpark samen ko- men, overal te kunnen brengen op een breedte van 10 Meter; en zulks op den grondslag van de volgen- de voorwaarden en bepalingen 1. dat de Maatschappij zich verbindt ter tegemoetko- ming in de kosten van bestrating en het maken van een trottoir op de sub b. en c. genoemde terreinen, voor tegemoetkoming in de kosten van het in orde brengen van de bestaande straten met trottoirs, voor tegemoetkoming in de eerste kosten van het onder- houd van de bestaande bestrating en alle zich daarop of daarin bevindende werken, voor tegemoetkoming in de eerste kosten van het onderhoud van de be- staande trottoirs, voor tegemoetkoming in de kosten van het maken buiten haar terrein van eene goede aansluiting aan de Wilhelminaiaan, aan de gemeente te betalen een gezamenlijk bedrag van een duizend vijfhonderd gulden. 2. dat de Maatschappij all: kosten op de overdracht vaüende voor hare rekening neemt II. de werken bedoeld onder I sub R voor rekening der gemeente te doen uitvoeren, nadat de overdracht van de terreinen bedoeld onder 1 sub a, b, en C, en de betaling der som bedoeld onder 1 sub k. hebben plaats gehad B. te bepalen, dat dit besluit zal zijn vervallen, wan- neer niet binnen twee maanden na de goedkeuring door Gedeputeerde Staten dezer provincie van dit besluit de overdracht en de betaling daarbij bedoeld hebben plaats gehad. Gedaan ter openbare vergadering van den 6 1911. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 9