20 Juli 1911. - 6 - grens van dat perceel recht van toegang worde ver- leend. zoolang de gemeente daarvan gebruik wenscht te maken, naar de Crayenestervaart over een weg ter breedte van ten minste vier meter 15. dat door genoemden heer op de nieuwe grens van de Crayenestervaart worde geplaatst eene schoei- ing lang 6 Meter en hoog 1.70 Meter met eiken pa- Ien dik 16Xlt> c.M. en lang 2.80 c.M. minstens op afstanden van 1 Meter hart op hart en met grenen planken dik minstens 4 c.M. alles driemaal gecarbo- lineümd en alles ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, zullende hij/verplicht zijn die schoeiïng steeds ten hunnen genoegen in goeden toestand te onderhouden 16. dat voor de overdracht door genoemden heer worde overgelegd eene door hem van het Hoogheem- Jy raadschap Rijnland verkregen vergunning tot demping van genoemde gedeelten water en vaart 17. dat de overdracht van de in de ruiiing begrepen perceelen van de genoemde Maatschappij za! geschie- den tegelijk met de overdracht van de in de ruiling bsgrepen perceelen van genoemden heer; 18. dat voor rekening van genoemden heer komen alle kosten vallende op de overdracht der gronden en van het water, zoowel van hem als van genoemde Maatschappij 19. dat genoemde heer zich verbindt bij niet nako- ming of niet voldoen aan de hierboven hem gestelde voorwaarden en bepalingen, zonder dat eenige uitdruk- kelijke in gebreke stelling wordt vereischt, aan de ge- meente te betalen een bedrag van tweeduizend gulden en genoemde Maatschappij zich verbindt bij niet na- koming van de hierboven aan haar gestelde voorwaar- den en bepalingen aan de gemeente te betalen een bedrag van vijfhonderd gulden; 20. dat dit besluit vervalt, indien binnen drie maan-

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 16