Jty, 20 Juli 1911. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres van het Bestuur der Haarlemsche Football Club te Haarlem, d.d. 31 Mei I.l. houdende verzoek voor het oprichten van een houten clubge- bouw met woning op een terrein Kadastraal bekend Sectie A. No. 928 aan de Spanjaardslaan, vrijstelling te willen verleenen van het verbod omschreven in Artikel 32 der Bouw- en Woningverordening Overwegende, dat het gebouw geheel vrijstaat en ten minste 100 Meter van andere gebouwen, de dak- bedekking van onbrandbaar materiaal wordt samen- gesteld en de schoorsteenen brandvrij zullen worden geconstrueerd Gelet op het praeadvies van Burgemeeeter en Wethouders, d.d. 27 Juni 1911; Gelet op artikel 32 der Bouw-en Woningverordening BESLUIT Aan de Haarlemsche Football Club te Haarlem en hare rechtverkrijgenden/de gevraagde vrijstelling voor het oprichten van genoemd clubgebouw te verleenen, onder de volgende voorwaarden 1. dat het gebouw alleen tot woning van menschen mag dienen, zoolang het de bestemming houdt om te strekken tot veraangenaming der sportbeoefening en dat het, wanneer het gebouw die bestemming volgens het oordeel van Burgemeester en Wethouders van Heemstede verloren heeft, door de(n) bewoner(s) bin- nen een maand nä schriftelijke aanzegging zal worden ontruimd en niet meer tot bewoning zal mogen die- nen, op boete van Vijf gulden te betalen binnen 14 dagen na aanschrijving van Burgemeester en Wethou- ders door de Haarlemsche Footballclub of hare recht- verkrijgenden ten bate der Gemeentekas voor iederen dag, dat het gebouw nâ den gestelden termijn be- woond blijft c/jz^eLe^s

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 31