d Wijziging der Duinwaterverordening 5 September 1911. De Raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat de uitkomst der exploitatie van het bedrijf der Duinwaterleiding eenige verlaging van den waterprijs toelaat Overwegende, dat het verder wenschelijk schijnt de kosten voor het verwisselen en beproeven van een watermeter te verminderen tot ongeveer den kosten- den prijs en dat veriaging van den huurprijs van duirns dienstleidingen in het belang kan zijn der open- bare gezondheid, omdat daardoor aansluiting ook van de kleinste arbeiderswoningen aan de duinwaterleiding wordt bevorderd Overwegende, dat het wenschelijk is tegelijk met bovengenoemde wijzigingen in de „Verordening rege- lende de voorwaarden voor de levering van duinwa- ter door de Gemeente-Duinwaterleiding te Heemstede enkele andere kleinere wijzigingen te brengen Gehoord het voorstel var. Burgemeester en Wet- houders in verband met het advies der Commissie voor de Bedrijven, dd. 31 Augustus 1911; BESLUIT ln de verordening voornoemd, vastgesteld bij raads- besluit van 28 Juni 1910, de volgende wijzigingen en aanvullingen aan te brengen Artike! 9, laatste alinea „35" te veranderen in „30"; Artikel 11, onder Tarief A, eerste alinea„35 te veranderen in „30"; tiende alinea ,,f 5 te verande- ren in „f 3.50"; Artikel 15, eerste alinea achter het woord ,.eige- r.aar" in te voegen de woorden „de dienstbuizen hu- ren overeenkomstig tarief D of onder tarief D, eerste alinea: „f 2" te veranderen in f 1.25 Artikel 26,achter het woord „vaststelling" toe te voegen de woorden, „en kan worden aangehaald onder den titel van „Duinwaterverordening". Gedaan ter openbare vergadering van den 5 September 1911. De Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 3