Schuitenhuis in de Grayenestervaart. October 1911. De Raad der gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, dd. 21 September 1911, van R. Veth te Heemstede, om verlenging van de huurover- eenkomsi aangegaan met de gemeente Haarlem, voor een tijdvak van 3 jaren, welke overeenkomst is ge- ëindigd 31 December 1910 en waarbij werd verhuurd een gedeelte water van de Crayenestervaart, deei utt- makende van het perceel kadastraal bekend gemeen- te Heemstede, Sectie A No. 1266, ter grootte van plm. 28 M2 om te dienen tot ligplaats voor een schui- tenhuis Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhurmg van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Craijenester- vaart, onder eenige nadere voorwaarden Gelet op de artt. 138 en 194 lett. e der gemeente- wet BESLUIT: Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland, aan R. Veth te Heemstede, tot wederopzeggens te verhu- ren een gedeelte water van de Craijenestervaart deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeen- te Heemstede, sectie A. No. 1266 ter grootte van plm. 28 M2, om te dienen tot ligplaats voor een schuiten- huis, tegen eenen huurprijs van Î0.10 per M2, en al- zoo voor f 2.80 per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden 1. dat de huurpenningen ten bedrage van f2.80 per jaar, jaarlijks bij vooruitbetaling voor 1 Januari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heem- stede worden voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1911 tot het volle bedrag van f 2.80 bij het sluiten van de nader te melden huurovereenkomst 2. dat het gehuurde uitsluitend diene tot ligplaats

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 5