14 December ign. 2. 2e. dat, voordat met de demping een aanvang wordt gemaakt, de grep van graszoden moet worden ontdaan 3e. dat in de grep moet worden aangebracht eene laag grove puin dik 30 c.M. waarover eene laag fijne Puin en puinkalk ter dikte van 20 c.M. waarover eene laag aarde 4e. dat de bovenkant van het gedeelte gedempte grep langs de afscheiding ten minste 10 c.M. lager moet liggen dan de zijkant van de Noordoostzijde der be- harding van de Emauslaan 5e. dat de strook gelegen tusschen de beharding en het te verplaatsen hek zal moeten worden belegd met graszoden en gedurende een half jaar ten genoegen van Burgemeester en Wethouders moet worden on- derhouden, zullende echter ter plaatse, waarover den bcrm uitgangen worden gemaakt van adressants eigen- dom naar de Emauslaan, die uitgangen ten genoegen van Burgemeester en Wethouders moeten worden verhard en onderhouden 6e. dat aan het Zuidoostelijke einde der te dempen grep een talud worde gemaakt van gestapelde graszoden blokzoden onder eene helling van 1 op 2 7e. dat, indien later mocht blijken, dat door het dem- pen der grep de afwatering van de Emauslaan daar ter plaatse niet voldoende meer is, door of vanwege de g-meente op kosten van adressant eene goot zal wor- den gemaakt, waarvan de kosten hoogstens 50zul- len bedragen 8e. dat alle werken volgens aanwijzing en ten geno'e- gen van Burgemeester en Wethouders moeten worden uitgevoerd en uiterlijk op 1 Mei 1912 moeten zijn ver- richt 9e. dat door adressant worde overgelegd eene geze- gelde verklaring, dat de in dit besluit genoemde voor- waarden worden aangenomen en getrouw zullen wor- den nagekomen en aan de gemeente machtiging wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 14