14 Eecember 1911. .2 houdens goedkeuring van Gedeputeerde Staten der provineie Noordholland met Mej. de Wed. A. S. Duys voornoemd, eene overeenkomst aan te gaan op den grondslag der volgende voorwaarden: le de overname van bovengenoemd perceel grond kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie B no. 2357, groot 14 centiarcn, geschiedt om niet in eigendom on- der bepaling, dat het bestemd zal worden voor open- baren weg; 2e. dat voor rckening dcr gemeente een in genoemd perceel grond staande boom zal worden gerooid en het afkomende hout ter beschikking van eigenaresse zal worden gesteld; 3e. dat voor rekening der gemeente het trottoir ge- heel zal worden bestraat tot aan het door eigenarese terug te plaatsen hek; 4e. dat het hek vocr rekening van eigenaresse worde teruggeplaatst op de wijze hierboven nader omschreven; 5e. dat Mej. de Wed. Duys voornoemd moet in- staan voor de levering van hetgeen afgestaan wordt vrij van hypotheciir verband bencvens voor hare be- voegdheid tot vervreemden daarvan, zullende overigen* elke vrijwaring, van welken aard ook, zijn uitgesloten; 6e. dat gemeld perceel grond wordt afgestaan in den staat, waarin het zich thans bevindt, met alle daar- aan verbonden rechten, lasten en verplichtingen hoe ook genaamd; 7e. dat de gemeente Heemstede gemachtigd wordt tot het doen overschrijven der akte van overdracht in de daartoe bestemde openbare registers; 8e. dat alle kosten op dezen afstand en de levering vallende, voor rekening der gemeente Heemstede ko-

Raadsnotulen Heemstede | 1911 | | pagina 24