Overname van wegen op „Bosch en Yaart Z/ Februari 1912 De Raad der Gemeente Heemstcde: Gelet op zijne besluiten van 28 Januari 1909, 3 Juni 1909 en 31 Maart 1910, goedgekeurd door Ge- deputeerde Staten bij besluiten respectievelijk van 17 Februari 1909, No 45, 16 Juni 1909 No. 40 en 20 April 1910, No. 66, betreffende de overname van we- gen op het bouwplan ,,Bosch en Vaart" Tevens gelet op het Raadsbesluit van 1 September 1908 houdende goedkeuring tot den aanleg van stra- ten op het bouwplan „Bosch en Vaart' en op het Raadsbesluit van 8 October 1908, waarbij is verklaard, dat in het Raadsbesluit van 1 September 1908 voor „Uitenboschstraat" moet worden gelezen Vredenhof- straat"; Overwegende, dat de Directeur der Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen ..Bosch en Vaart'' gevestigd te 's Gravenhage aan Burgemeester en Wethouders den wensch heeft te kennen gegeven, dat van de straten aangelegd krachtens Raadsbesluit van 1 September 1908. zullen worden overgenomen een gedeelte der Eindenhoutstraat, een gedeelte der Oranjekade, de Bosch en hovenstraat en de Ipen- rodestraat Overwegende. dat volgens rapport van den Gemeen- Opzichter genoemde twee straten en twee gedeelten straat zijn voltooid wat betreft de rioleering en de be- strating van den rijweg met inbegrip van den hard- steenen trottoirband, 'doch dat de aanvulling met zand over de volle breedte van de trottoirs en de bestra- ting van de trottoirs nog niet is geschied Overwegende. dat volgens voorwaarde 4 van ge- noemd Raadsbesluit van 1 September 1908 de bestra- ting der trottoirs mag worden uitgesteld, totdat Bur- gemeester en Wethouders deze oorschrijven Overwegende, dat de Directeur van voornoemde Maatschappij heeft medegedeeld, dat die Maatschappij de trottoirbestrating wenscht te maken naar gelang de bebouwing dit vordert en bereid is, aan de ge- meente voidoenden waarborg te geven voor de goe- de uitvoering van de trottoirophooging en bestrating in den vorm van zichtwissels op de firma Heldrir.g en Pierson te 's Gravenhage Overwegende, dat het eveneens in het belang der gemeente is, dat de verdere oghooging en de bcstra- ting der trottoirs zal geschieden naar gelang van de behoefte wegens voortgang der bebouwing; BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 11