2/ Februari 1912 Met wijziging van het Raadsbesluit van 28 Januari 1909, Burgemeester en Wethouders te machtigen om van de Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen ,,Bosch en Vaartgevestigd te s Graven- hage, van de bij Raadsbesluit van 1 September 1908 geconcessioneerde straten in den thans bestaanden toestand over te nemen dat gedeelte der Eindei.hout- straat, hetwelk gelegen is ten westen van het gedeel- te Eindenhoutstraat overgenomen ingevolge Raadsbe- sluit van 31 Maart 19lu, en loopt vanat de Vreden- hofstraat tot de Oranjekade, dat gedeelte der Oranje- kade, hetwelk gelegen is ten Zuidwesten van de in rechte lijn in westelijke richting verlengde zuidgrens van de Vredenhofstraat tot aan het perceel kadastraal bekend Sectie B. No. 2388, de Bosch en hovenstraat loopende vanaf het Oranjeplein tot de Vredenhofstraat de Ipenrodestraat loopende vanaf de Zomerluststraat tot de Eindenhoutstraat, en zuiks onder de overige bepalingen van meergenoemd Raadsbesluit van 28 Januari 1909 en tevens met bijvoeging van de vol- gende speciale voorwaarde, dat door genoemde Maat- schappij in handen van Burgemeester en Wethouders van Heemstede en ten hunnen name zullen gesteld worden zichtwissels, geaccepteerd door de bankiers- firma Heldring en Pierson te 's Gravenhage, tot een gezamenlijk bedrag van vijf duizend gulden (f 5000 J, welke wissels door Burgemeester en Wethouders kun- nen te gelde gemaakt worden, zoncer dat eenige in gebreke stelling noodig is, wanneer het hun blijkt, dat de overgedragen trottoirs niet naar hun genoegen in goeden staat binnen de door hen gestelde termijnen worden afgewerkt en opgeleverd, zullende Burgemees- ter en Wethouders het recht hebben uit de opbrengst der wissels eerst alle kosten te betalen vallende op de goede, volledige afwerking van htt gebrekkige, en daarna het overschot aan concessionarissen terugge- ven. Deze wissels zullen verder geleidelijk ter beoordee- ling van Burgemeester en Wethouders aan de Maat- schappij worden teruggegeven, wanneer het aan Bur- gemeester en Wethouders gebleken is, dat de Maat- schappij aan al hare verplichtingen heeft voldaan voor bepaalde gedeelten der trottoirs. Gedaan ter Openbare Vergadering van den 2 Februari 1912. De Voorzitter, De Secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 12