Wijzlging akte van dading met M. J. Ondejans. Z/ +3 Februari 1912. De Raad der Gemeente Heemstede; Gelet op het rapport van den Gemeente-Opzichter, d.d. 20 Januari !9'2; Gehoord het voorslel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT; 1 o Burgemeester en Wethouders te machtigen eene overeenkomst aan te gaan met M. J. Oudejans, van beroep smid, wonende te Heemstede, waarbij de akte van dading gedagteekend 8 Januari 1900, in duplo ge- registreerd te Haarlem den negenden Januari negen- tienhonderd, deel 112, folio 145 verso, vak 7, twee bladen, een renvooi. Ontvangen voor recht een gulden twintig cent f 1 20. De Ontvanger, was getee- kend C. ter Kuile, en in dubbel overgeschreven ten hypotheekkantore te Haarlem, Dagregister Deel b4. No. 1311, den vijftienden Januari negentienhonderd, Deel 683, No. 31, wordt aangevuld als volgt Aan de bepaling vermeld onder 3o wordt aan het slot toegevoegd: ..Echter zal met ingang van 1 April 1912 het ge- deelte van de in de vorige zinsnede bedoelde schut- ting met de daarin aangebrachte poort met gemetsel- de rollaag met aftreden. gemeten van den zuidwest- hoek van het huis bekend onder het kadastraal per- ceel No. 783 (later No. 18611) ter lengte van vier Me ter westwaarts geheel voor rekening van contractant ter andere zijde moeten worden onderhouden in goe- den staat ten genoegen van contractant ter eenre. Dit gedeelte schutting zal door contractant ter an- dere zijde gedeeltelijk mogen wordeo vervangen door den zijwand van eene serre; de meergenoemde poort zal in verband met de te bouwen serre mogen wor- den verplaatst zôô, dat de meest westelijk te plaatsen deurkozijnstijl komt binnen de 4 Meter afstand boven- omschreven terwijl dan in de poort wederom za! moe- ten worden gemaakt eene gemetselde rollaag met af- treden in dien zijwand van de serre mogen geen licht of deurkozijnen \\orden aangebrachtalles ond.rde- zelfde voorwaarde van goed onderhoud ten genotgen van contractant ter eenre" Aan de bepaling vermeld onder 4o wordt aan het slot toegevoegd „voor zoover dat lijdende erf gelegen is op grooteren afstand dan 3 Meter van den zuidwesthoek van het huis bekend onder het kadastrale perceel No. 783 (la- ter No. 1860.;". 2o Te bepalen dat kosten op deze overeenkomst vallende komen voor rekening van M. J. Oudejans bovengenoemd. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, den 43~Februari 1912. De Voorzitter E>C jSecretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 31