+3-Februari 1912. over het inwonend dienstpersoneel en de inwonende kinderen en kostgangers in elk gezin. Art. 7. Hij is verplicht tot geheimhouding van hetgeen hem in zijne betrekking is ter kennis gekomen omtrent behandelde of in behandeling zijnde zaken en onthoudt zich in het algemeen van het doen van mededeelingen aan wien ook, omtrent hetgeen ten gemeentehuize voorvalt. Art. 8. Hij is verplicht, buiten de in deze instructie omschre- ven werkzaamheden, voorts al datgene te verrichten wat geacht kan worden tot zijn werkkring te behoo- ren. Wanneer hem eene opdracht wordt gegeven, die naar zijne meening billijkerwijze niet kan geacht wor- den tot zijn werkkring te behooren, dan kan hij zich schriftelijk tot Burgemeester en Wethouders wenden met het verzoek eene beslissing te nemen omtrent het al of niet rechtmatige der opdracht, in afwachting van de beslissing van Burgemeester en Wethouders is hij verplicht de opdracht uit te voeren, wanneer de Burgemeester of de Secretaris verklaart, dat de uit- voering geen uitstel gedoogt. Art. 9. Van de beslissing van den Burgemeester omtrent geschillen over de toepassing dezer Instructie kan hij schriftelijk in beroep komen bij Burgemeester en Wet- houders. Van de uitspraak van Burgemeester en Wethouders kan hij. schriftelijk in beroep komen bij den Raad. Art. 10. Deze Instructie treedt in werking op 1 Maart 1912. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, den 13- Februari 1912. De Voorzitter, De Secretaris, 2/

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 3