i/ të-Februari 1912. tijd, behoorlijk zijn verwarmd op het tijdstip, dat zij in gebruik moeten worden genomen en daarna behoor- lijk verwarmd blijven, zoomede dat deze tijdig zijn verlicht. Art. 9. Met den bode zorgt hij dat vöör elke trouwpartij het vertrek daarvoor in orde is gebracht en desge- wenscht de looper is gelegd. Fooien bij huwelijken gegeven deelt hij met den bode. Art. 10. Hij zorgt voor het geregeld opwinden van het to- renuurwerk. Art. 11. Hij is in het bijzonder belast met de bewaking van het Raadhuis en den daarin aanwezigen inventaris. Hij doet, alvorens het Raadhuis bij het einde van zijn dagelijkschen dienst te verlaten, een ronde door het gebouw teneinde zich te vergewissen dat het zich in ordelijken en veiligen staat bevindt, de kranen voor gas- en waterleiding behoorlijk gesloten zijn, het wa- ter bij sterke vorst is afgetapt en de kachels geen gevaar voor brand opleveren. Art. 12. Ingeval van brand of brandgevaar in of nabij het gemeentehuis neemt hij alle maatregelen die noodig zijn om het uitbreken van den brand te voorkomen of dien te blusschen. Zoo spoedig mogelijk meldt hij het bestaan van of het gevaar voor brand aan de politie. Art. 13. Hij zorgt dat de buitendeuren van het gebouw op de door Burgemeester en Wethouders te bepalen uren geopend zijn en na afloop van den gestelden tijd be- hoorlijk gesloten blijven. Art. 14. Voor de levering der verlangde consumptiën bij vergaderingen, verkiezingen en dergelijken en voor de bediening, wordt door hem gezorgd naar een door Burgemeester en Wethouders vast te stelien tarief.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 6