Subsidie roeibootveerdienst Zuider-Buiten- Spaarne. Februari 1912 De Raad der Gemeente Heemstede; Gelet op het adres van het Bestuur van de Veree- nigirg tot bevordering van de belangen van de bei- de oevers van het Zuider-Buiten Spaarne gevestigd te Zu'd-Schalkwijk, d d. 31 December 1911. houdende verzoek haar voor het onderhouden van eenen roei- bootveerdienst tusschen de Gemeenten Heemstede en Haarlemmerliede en Spaarnwoude over het Zuider- Buiten-Spaarne ter plaatse van de Vijverlaan in het Haarlemmerhoutpark, een subsidie te willen verleenen van f 50.voor den winter 1911 1912 Overwegende, dat uit de mededeeling in dat adres, dat vanaf 29 April tot 1 December 1911, 12147 perso- nen van het veer hebben gebruik gemaakt, blijkt. dat het in eene bepaalde behoefte voorziet; Överwegende, dat uit de overgelegde begrooting van ontvangsten en uitgaven over het tijdvak 29 April 1911 tot 28 April 1912 blijkt, dat het tekort der ex- ploitatie vermoedelijk f 91.49 zal bedragen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders; BESLUIT: Aan de Vereeniging voornoemd voor den winter 1911 1912 een subsidie te verleenen groot f50,— on- der de volgende voorwaarden en bepalingen a. dat door de Gemeente Haarlemmerliede en Spaarn- woude een gelijk subsidie wordt verleend, b. dat binnen drie maanden na afloop van het eer- ste bedrijfsjaar aan Burgemeester en Wethouders der gemeente wordt overgelegd een afschrift van de reke- ning vermeidende alle ontvangsten en uitgaven het roeibootveer betreffende over dat bedrijfsjaar Gedaan ter openbare vergadering van den x?/Februari 1912. De Voorzitter, De Secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 9