Vaststelling bonwplan WATERVLIET ÂL Juli 1912. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, dd. 23 Maart 1912, met bijbehoo- rende teekeningen van de Naamlooze Vennootschap Maatschappij tot expioitatie van Onroerende Goederen en administratie van schuldvorderingen Watervliet gevestigd te Haarlem, waarbij vergunning wordt ver- zocht tot het aanleggen van straten op de kadastrale perceelen gemeente Heemstede Sectie B. Nos. 36, 3/ en 38 Overwegende, dat van adressanten een verzoek is ingekomen, dd. 9 Februari 1912, om het ontworpen uitbreidingsplan der gemeente in overeenstemming te brengen met het ingediende bouwplan, waartegen, blij- kens advies dd. 19 Januari 1912, van den ontwerper van het uitbreidingsplan, Jos. Th. J. Cuypers geen overwegende bezwaren bestaan Overwegende, dat het wenschelijk is ook de over- dracht der wegen met bijbehooren aan de gemeente te regelen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op de bepalingen der Bouw- en Woningver- ordening Gezien het advies der Gezondheidscommissie ge- zeteld te Bloemendaal, dds-<?3> en het advies van den Gemettite-Opzichter, dd. 7 Mei 1912; HEEFT BESLOTEN Goed te keuren den aanleg door de Naamlooze Vennootschap Maatschappij tot Exploitatie van Onroe- rende Goederen en administratie van schuldvorderin- gen Watervliet gevestigd te Haarlem in dit besiuit verder aangeduid met de Maatschappij van het stratenplan, zooals is aangegeven op de in dubbel overgelegde en gewaarmerkte teekening op de terrei- nen kadastraal bekend Sectie B. Nos. 36, 37 en 38, en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden: 1. dat de voor bouwgrond bestemde grond worde bebouwd in dier voege, dat onverminderd de bepalin- gen der bouw- en woningverordening minstens een derde deel van den voor elk perceel bestemden bouw-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 1