^Xjuli 1912. 2 grond onbebouwd blijve en worde bestemd tot tuin of open plaats 2 de kruinshoogte der straten zal ten minste 0.50 ,ve" moeten zijn uitgezonderd de straat langs de Pijlslaan, welke op ten minste 0.30 M. boven m°et zijn het plantsoen zal moeten worden opgehoogd tot ten minste 0.45 M. boven A P De noodige ophooging moet geschieden met materiaal genoegen van Burgemeester en Wethouders wan- neer door aanleg van eene straat een gedeelte van ""'Ui0?* wordt gedempt, waardoor de doorstrooming wordt belemmerd, moet worden gezorgd, dat de afwa termg ter plaatse voldoende is, ten genoegen van Bur- gemeester en VC ethouders. Dewegen aansluitende op den weg langs de Pijlslaan moeten met geleidelijke da- ling" aansluiten op dien weg j 3. De slooten, voor zoover die onder de aan te eggên straten komen, moeten voôr de demping wor- "itgebaggerd tot op den vasten bodem. de uitko- mende specie moet zooverworden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten komt De sloot tusschen de perceelen der Maatschappij en P'j'slaan moet worden gedempt en bij voortduring worden bestemd voor den openbaren dienst 4. de straten zullen worden aangiegd met rijstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven °p de bij dit besluit behoorende teekening 5. de beharding van de rijstraat met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met straatklinkers waalvorm, die van de trottoirs door bestrating met klinkerdrielingen op hun ant in zuiver zand om het plantsoen en langs de njstraat en de trottoirs zal een rollaag en koplaag van k.mkers voor afsluiting moeten worden gemaakt o. Ue rioleering zal bestaan uit een eivormig ce- mentnool groot inwendig 36 X 54 c. M. bestaande uit bak en kap. Elk rioolstuk van 1 Meter lengte moet vrijstaande een gew.cht van 1500 K. G. kunnen dragen, zonder dat daarm scheuren of barsten ontstaan de beproe- ving van de daartoe door den gemeente-opzichter aan te w.jzen r.oolstukken geschiedt voor rekening der Maatschappij. 6 Deze rioleering zal waterdicht moeten worden ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 2