XL Juli 1912. 3 legd op nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte en zal moeten worden onderheid met palen lang ten minste 2,5 Meter, waarop kespen zwaar 6| bij 16| cM. en twee platen te zamen breed 30 c.M. en zwaar 6| c. M. de palen ten minste zwaar aan den kop in omtrek 0,55 c. M. en aan de punt in om- trek 0.36 M. De palen op afstanden van 1.50 M. hart op hart in de lengte en 0.35 M. hart op hart in de breedte, om den andere zullen twee palen moeten worden gesla- gen, zoodat een goed geheel wordt verkregen. De kespen met hakkelbouten dik 9 m.M. Iang 25 c.M. op de palen te bevestigen. De platen met lange spijkers op de kespen tever- binden, op ieder draagpunt twee spijkers. De op de teekening aangegeven vijf verbindings- putten voor de rioleering zullen groot moeten zijn in- wendig minstens 0.55 bij 0.88 Meter en diep ten min- ste 0.80 Meter en gemaakt moeten worden van klin- kers in portland-cementspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 M. bodem 0.18 M. of drie platte lagen, zij zullen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.76 M. en dik minstens 0.015 Meter. De putten moeten ten genoegen van Burgemeester en Wethouders worden onderheid. De op de teekening aangegeven acht en twintig straatkolken met roosters moeten zijn volgens model aanwezig ten Raadhuize dezer gemeente groot ten minste 0. 33 bij 0. 33 Meter en moeten een uitloop hehben van 0. 15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter en per stuk wegen ten minste 140 K. G. zij moeten met kruikaardenbuizen inwendig wijd 0. 15 Meter aan het hoofdriool worden aangeslo- ten, alle verbindingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt. 7. Voor het aanstellen van een opzichter voor toe- zicht op de werkzaamheden van riolen- en stratenaan- leg zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f 25. per week of gedeelte van eene week, dat daaraan gewerkt wordt eene week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag. 8. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, niet voor rekening der gemeente. De gemeente zal het recht hebben in de straten kos

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 3