Zl juli 1912. 5 13. Bij de overdracht van de andere eigendommen in het bouwplan begrepen, niet bedoeld onder 12,zul- len in elke akte van overdracht moeten worden opge- nomen alle andere in dit besluit opgenomen bepalin- gen en voorwaarden, terwij! onverschillig ot die op- neming al dan niet is geschied alle opvolgende eige- naren treden in de genoemde verplichtmgen 14 Bij niet nakoming door de Maatschappij van de hierboven onder 12 en 13 omschreven voorwaarde en verplichting zal door de Maatschappij eene boete van duizend gulden, oî zooveel minder a!s de Raad zal bepalen, worden verbeurd voor elke overtreding ten bate der gemeentekas van Heemstede, te betalen bin- nen 14 dagen na daartoe strekkende aanmaning van Burgemeester en Wethouders van Heemstede, met dien verstande, dat nimmer eenige uitdrukkelijke in- gebrekestelling wordt vereischt; 15. Dit besluit wordt niet van kracht, dan nadat îs overgelegd eene op zegel gestelde en door de Maat- schappij onderteekende verklaring a. dat zij alle in dit besluit vervatte bepalmgen en voorwaaiden kent en zij zich daarnaar zal gedragen b. dat de Maatschappij zich veibindt toe te laten dat de gemeente-wegen en de rioieering in die wegen kosteloos worden aangesloten op de haar toebehoo- rende wegen en de rioleering daarin c dat de Maatschappij zich verbindt om telkens, wanneer volgens verklaring en ten genoegen van den gemeente-opzichter een straat met beharding, noleenng en andere voorgeschreven werken, over een lengte van ten minste 200 Meter is voltooid en is afgewerkt in aansluiting aan eene andere straat en dus eene verbinding vormt tusschen twee afgewerkte straten, die straat of dat gedeelte met eventueel daarin gelegen plantsoen om niet aan de gemeente over te dragen welke overdracht niet alleen den ondergrond zal om- vatten, maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere uitgevoerde ennoguit te voeren wer- ken, terwijl voör de overdracht zal moeten worden ove'rgelegd eene verklaring van het bestuur van den Veenpolder inhoudende, dat de overgedragen gronden zijn vrijgesteld van polderlasten, hetzij doordat zij be- hooren tot die genoemd in de lste alinea van art. 9 van het Bijzonder Reglement van bestuur_ voor den Veenpolder onder Heemstede en Haarlem vastge-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 5