24 October 1912. in duizendtallen uitgekeerd moet worden, zulks tegen eene rente van ten hoogste vier en een half pCt. per jaar en verder op den grondslag van de volgende bepalingen 1 e. de gelden zullen opgenomen worden zooveel mogelijk naar gelang deze benoodigd zullen zijn 2e. van de nominaal geleende hoofdsom zal op pader door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geldschieter vast te stellen datum jaarlijks afgelost worden te beginnen iu het jaar n.£g€tiiien honderd en vijftien ten minste zes duizend gulden en in het jaar negentien honderd en veertien het meer- dere dan het door 6000 deelbare bedrag der nominaal geleende hoofdsom 3e. de betaling der rente zal jaarlijks plaats hebben op een nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geldschieter vast te stellen datum of datums berekend naar een rentevoet van ten hoogste vier en een half procent per jaar, telkens over de op die vervaldagen verschuldigde hoofdsom 4e. voor het sluiten der geldleening za! van het op- genomen bedrag voor eens eene door Burgemeester en Wethouders met den geldschieter .overeen te ko- men provisie kunnen uitgekeerd worden 5e. De gemeente verbindt zich jegens den geld- schieter om, wanneer deze mocht veriangen, voor het bedrag der leening, in plaats van eene schuldbe- kentenis obligatiën elk groot f 1000 of f 500 voor- zien van het effectenzegel, met half jaarlijksche ren- te coupons te ontvangen, aan dat verlangen op hare kosten te zuilen voldoen, volgens nadere regeling door Burgemeester en Wethouders in overleg met den geldschieter vast te stellen. lngeval in de p'aats van eene schuldbekentenis o- bligatiën vvorden afgegeven, zullen deze obligatiën een doorloopend volgnummer dragen en zal de aflossing bij uitloting der nummers plaats hebben, terwijl de uitgelote nummers telkens na de uitloting door de gemeente zullen worden aangekondigd, in een te Amsterdam verschijnend financieel blad, waarvan dan door de gemeente een exemplaar, waarin die aankon- diging is opgenomen, aan den geldschieter zal wor- den toegezonden. Rente en aflossing zullen worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente. Gedaan ter openbare vergadering van den 24 Oct. 1912. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 12