Yerordening regelende de samenstelling en de jaarwedden van het Secretarie-Personeel. /V October 1912. Samenstelling. Artikel 1. Ter Secretarie der gemeente zijn werkzaam vier ambtenaren, die den rang bezitten van Commies-chef, Commies-redacteur en Adjunct-com- mies. Zoo noodig kunnen door Burgemeester en Wethou- ders klerken ter Secretarie worden aangesteld voor het verrichten van werkzaamheden van buitengewonen aard, waarvoor jaarlijks bij de gemeente-begrooting een crediet wordt toegestaan. Jaarwedden. Art. 2. De jaarwedden zullen bedragen voor den commies-chef f 1200.f 1400. voor den commies-redacteur „1100.-f 1300. voor de adjunct-commiezen ieder 600.f 800. De ambtenaren. die in het beztt zijn van de akte van bekwaamheid afgegeven door de Ned. Vereen. voor Gemeentebelangen, genieten daarvoor eene toe- lage van f 50.per jaar boven hnnne jaarwedden. lndien de ambtenaren ter secretarie tevens zijn be- zoldigde ambtenaren van den burgerlijken stand. dan worden de jaarwedden. die zij als ambtenaar ter sec- retarie genieten, verminderd met een bedrag, gelijk- staande aan dat der jaarwedden, hun als ambtenaren van den burgeriijken stand toegekend. Verhoogingen. Art. 3. De ambtenaren worden aangesteld op de minima genoemd in art. 2. Bij bijzondere bekwaamheid en in bijzondere ge- vallen kan door Burgemeester en Wethouders hiervan worden afgeweken. De maxima worden bereikt met tweejaarlijksche verhoogingen van f 50. De ambtenaren ontleenen aan deze verordening geen volstrekt recht op periodieke verhoogingen. Jaarlijks, bij de indiening der gemeente-begrooting, wordt door Burgemeester en Wethouders aan den Raad overgelegd eene opgaaf van de ambtenaren die in het jaar, waarop de begrooting betrekking heeft, voor verhooging van jaarwedde in aanmerking zullen komen. De verhoogingen worden door Burgemeester en Wethouders in overleg met den Gemeente-Secretaris toegekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 13