1 October 1912. Art. 4. De berekening der periodieke verhoogingen volgens deze verordening heeft plaats, met inachtneming der dienstjaren, door de betrokken titularissen onafgebro- ken ter Secretarie der gemeente Heemstede doorge- bracht. Voor de bij het in werking treden dezer verorde- ning in functie zijnde ambtenaren gelden de dienstja- ren vanaf hunne infunctietreding bij de gemeente Heemstede. De verhoogingen gaan in met den dag, volgende op dien waarop een tijdvak van twee jaren in dienst der gemeente is doorgebracht, of de genoemde akte van bekwaamheid is verkregen. De tijdelijke waarneming. Art. 5. De ambtenaren, die tijdelijk belast zijn methetwaar- nemen der betrekking van hooger of lager personeel, behouden hunne gewone bezoldiging, met inachtneming van het bepaalde bij art. 105 der gemeentewet. Niettemin zal aan hen, die gedurende één maand of langer eene hooger bezoldigde betrekking hebben waargenomen, door Burgemeester en Wethouders eene gratificatie worden verleend van ten hoogste het be- drag van het verschil in bezoldiging, indien de waar- neming ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders is vervuld. Van den ambtenaar, die ingevoige het bepaalde bij art. 105 der Gemeentewet aanspraak heeft op de aan de betrekking van secretaris verbonden jaarwedde, wordt gedurende het tijdvak der waarneming van het secretaris-ambt zijne jaarwedde ais ambtenaar inge- houden. In werking treding. Art. 6. Deze verordening treedt in werking op 1 Januari 1913. Met ingang van dien datum vervalt de salarisrege- ling vastgesteld bij raadsbesluit van 28 October 1910. Aldus gedaan in de openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, den ÜY October 1912. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 14