V Oetobor 1912 2 Boven hunne jaarwedden genieten de veldwachters of de agenten van politic le. of 2e. klasse lo. als zij gehuwd zijn, en hun geen vrije woning der gemeente is aangewezen, eene tegemoetkoming in de huishuur van f 150. per jaar als zij wonen in het deel der gemeente bij de vaststelling dezer verordening vallende in de 3e. klasse der Personeele belasting en f 125. per jaar als zij wonen in het deel der ge- meente bij de vaststclling dezer verordening vallende in de 7e. klasse der Personeele belasting 2o. voor kleeding en uitrusting 75. per jaar 3o. voor het bezit van het politie - diploma, ingcsteld door den Aigemeer^Nederlandschen Politiebond; voor- zien van de aanteekening der examencommissie, dat de gediplomeerde bij het afleggen van het examen getoond heeft voldoende vakbekwaamheid te bezitten om zelfstandig te kunnen optreden /50. zonder die aanteekening f 25. Yerhoogingen Het personeel der plaatseiijke poiitie wordt aange- steld op de minima genocmd in art. 2 Bij bijzondere bekwaamheid en in bijzondere gevallen kan hiervan worden afgeweken. De maxima worden bereikt lo. voor den inspecteur van politie met tweejaarlijksche verhoogingen van f 75. ingaande met den dag vol- gende op dien waarop ecn tijdvak van twee jaren in dienst der gemeente is doorgebracht; 2o. voor de veldwachters of de agenten van politie le. of 2e. klasse met twee^jaarlijksche verhoogingen van 25- ingaande met den dag volgende op dien, waarop een tijdvak van twee jaren in dienst der ge- meente is doorgebracht Aan deze verordening wordt geen volstrekt recht op periodieke verhoogingen ontleend. Jaarlijks, bij de indiening der gemeentebegrooting wordt door Burgemecster en Wethouders aan den Raad overgelegd een opgaaf van het personeel dat in het jaar, waarop de begrooting betrekking heeft, voor ver- hooging van jaarwedde in aanmerking zal komen. ART. 4. ART. 5-

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 18