Wijziging Dumwateryerordening. 24 October 1912. Aan den Raad der gemeente Heemstede Bij de behandeling van een voorstel tot wijziging der duinwaterverordening werd door het Raadslid den Heer C. Tromp de wenscheiijkheid uitgesproken om artikel 22 dier verordening aan te vullen, zoo, dat die overgangsbepaling kan worden toegepast voor aan- vragen van aansluitingen van hen, die in verband met de verlaging van het abonnement tot f 5.20 zullen in- komen voôr een bepaalden termijn. Omtrent deze zaak is het advies gevraagd van de Commissie voor de Bedrijven, welk advies is inge- komen, en daaruit blijkt, dat de Commissie van oor- deel is, dat de aanvulling van art. 22 als bovenbe- doeld tot niet geheel ongegronde ontevredenheid aan- leiding zal geven bij hen, die een abonnement ad f 5.20 hebben, op wie echter door omstandigheden geheel onafhandelijk van hun wil art. 22 destijds niet van toepassing was en dat het in verband hiermede geven van terugwerkende kracht aan het gewijzigde artikel 22 met het oog op de consequentie haar onraadzaam voorkomt dat naar hare meening de financieële bezwaren. die tegen het doen aansluiten van een perceel aan de gemeente - duinwaterleiding zouden kunnen bestaan, door de bij raadsbesluit van 5 September 1911 plaats gehad hebbende wijzig ingen van tarief D waarbij de huur per jaar van eene dienstleiding tot f 1.25 is ver- laagd, op voldoende wijze zijn ondervangen. Met dit advies kunnen wij ons geheel vereenigen, waarom wij de eer hebben U voor te stellen de door den Heer Tromp gewenschte wijziging niet in genoem- de verordening aan te brengen. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de notulen der Raadsvergadering van 24 October 1912. Heemstede, 8 October 1912. D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. De^Voorzitteff

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 1