19 MEMORIE YAN TOELICHTING. Volg- nummer. 49. "Wegens het drukken van notulen en besluiten van de diverse begrootingen en het gemeenteverslag en wegens uitbreiding der administratie is dit bedrag benoodigd, terwijl ook de goede regeling van° het archief nog uitgaven met zich zal brengen. 50. Aan de concierge wordt volgens raadsbesluit van 21 Februari 1912 voor het schoonhouden betaald f 7-Per week of f 364.en voor de groote schoonmaak f 25. De kosten van schoonmaakmateriaal worden geraamd op f 50. Het glazenwasschen geschiedt om de twee maanden en kost f 5 per keer, derhalve f 30.per jaar. De kosten van onderhoudswerken met inbegrip van verfwerk worden geraamd op f 180.—. De uitgaven waren in 1911 iets hooger, omdat daaronder voorkomt een termijn van het buiten- verfwerk van het gebouw. 51. Als vorig jaar. 52. Wegens toename der bevolking verhoogd voorgesteld. 53. Als vorig jaar. 54. Yoor vernieuwing der bevolkingsregisters of invoering van het bevolkingsregister op kaarten is dit be- drag uitgetrokken. 55. Evenals vorige jaren zullen de kiezerslijsten gedrukt worden. In 1913 zullen periodieke verkiezingen plaats hebben, voor de Tweede Ivamer, voor de Provinciale Staten en voor den Gemeenteraad, zoodat deze post hooger moet geraamd worden. Yooi'gcntoid woi'dt/9/^ aan lodon van otombujoaujt prooontiogold too to honnon, dooh niot inm den Hurgcmccfitci' on do lodon H.oO pcr uni', dat dc ledan vveikdijk zitting iicbiicn yhml. 56. Uit dezen post worden betaald de kosten van vernieuwing en onderhoud van aanplakborden. Voor het aanplakken wordt voorgesteld den bode te betalen f 15.Bovendien worden uit dezen post voortaan bestreden de kosten van advertentiën. 57. Als vorig jaar. 58. Wegens uitbreiding der gemeente-bemoeiïngen moet ook deze post verhoogd worden. 59. Abonnement voor de drie telephoontoestellen met toebehooren in het Raadhuis f 117. Storting voor intercommunale gesprekken20. f 137,— of afgerond f 150.wegens eventueel bijkomende onkosten. 60. Naar de vermoedelijke uitgaaf. 61. Yerhoogd in verband met de uitgaven in 1911. 62. Raar de vermoedelijke uitgaaf. vmi doii Kaad, omdiit daai'too-on wiUtnlijl-n liirnvm.n 1iiii Mit ,i.| 1 f 1ti, 1

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 39