V STei 1913. Art 13. Voor de levering der verlangde consumptiën bij ver- gaderingen, verkiezingen en dergelijken en voor de be- diening wordt door hem gezorgd naar een door Bur- gemeester en Wethouders vast te stellen tariet. Art. 14. Hij zorgt voor de behoorlijke bediening van het tele- foontoestel, indien in het politielokaal geen politiewacht aanwezig is. Art. 15. Hij is verplicht tot geheimhouding van hetgeen hem in zijnc betrekking is ter kennis gekomen omtrent be- handelde of in behandeling zijnde zaken en ont- houdt zich in het algemeen van het doen van mede- declingen aan wien ook, omtrent hetgeen in het Dienst- ijebouw voorvalt. Art. 16. Hij is verplicht. buitcn de in deze Instructie omschre- ven werkzaamheden, voorts al datgene te verrichten wat geacht kan wordcn tot zijn werkkring te behooren. Wanneer hem eenc opdracht wordt gegeven, die naar zijne meening billijkerwijze niet kan geacht wor- den tot zijn werkkring te behooren, dan kan hij zich schriftelijk tot Burgcmeester en Wethouders wenden met het verzoek eene beslissing tc nemen omtrent het al of niet rechtmatige der opdracht. In afwachting van de beslissing van Burgemeester en Wcthouders is hij verplicht de opdracht uit te voeren, wannecr de Butgemeester of de Inspecteur van Politie verklaart, dat de uitvoering geen uitstel gedoogt. Art. 17. Van de beslissing van den Burgcmeester omtrent ge- schillen over de toepassing dezcr instructie kan hij schriftelijk in beroep komen bij Burgemeester en Wet- houders. Van de uitspraak van Burgemeester en Wcthouders kan hij schriftelijk in beroep komen bij den Raad.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 17