Herziening Äo. 1 van het uitbreidingsplan. y 2T-M*art 1913 De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het vezoek van de Woningvereeniging Berkenrode te Heemstede, d.d 3 Maart 1913, om de straat aangegeven op het Uitbreidingsplan der gemeen- te onder No, 190, wat richting, breedte en profiel be- treft te willen wijzigen, zooals op de bij dat verzoek behoorende teekening is aangegeven Overwegende, dat deze wijziging alleen kan geschie- den bij eene herziening van het Uitbreidingsplan Overwegende, dat de gevraagde wijziging van geen invloed is op de verdere ontworpen straten van het Uitbreidingsplan en in het belang is van eene goede bebouwing Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wei- houders Gelet op het advies der Gezondheids-Commissie gezeteld te Bloemendaa! d.d. Gelet op art. 28, 2de lid, der Woningwet Overwegende. dat het ontwerp van deze herziening met uitvoerige kaarten en grondteekeningen van 1913 tot en met 1913 voor een ieder op de gemeente-Secretarie ter visie heeft gelegen Overwegende, dat van die nederlegging onverwijld immers op 1913, door het hoofd van het gemeentebestuur in de drie te Haarlem verschij- nende dagbladen Haarlem's Dagblad. Nieuwe Haar- lemsche Courant en Stads-Editie is kennis gegeven en die nederlegging daarenboven tegelijkertijd door hem op de gebruikelijke wijze aan de ingezetenen is bekend gemaakt; BESLUIT Het Uitbreidingsplan dezer gemeente vastgesteld bij raadsbesluit van 28 Augustus 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord- Holland, bij hun be- sluit van 26 Februari 1913, No. 42, te herzien voor zooveel betreft straat No. 190, Vak G, No. 4, op ge- noemd plan aangegeven als volgt Type IV. breed 12 Meter, lengte 87 Meter, richting recht, geen voortuinen, breedte trottoirs 2,50 Meter,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 1