Schuitenhuis in de Crayenestervaart. Mei 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, d.d. 31 Maart 1913, van P. D. Alta te Heemstede, om het schuitenhuis. thans staande in de Leidschevaart bij de Vredenhofstraat, kadastraal bekend in Sectie B, No. 2410 gedeeltelijk, te mogen verplaatsen naar de Crayenestervaart bij het Spaarne, kadastraal bekend in Sectie A. No. 1266, tegen dezelfde jaarlijksche vergoeding Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verhuring van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Crayenestervaart tegen den gewonen huurprijs van f 0.10 per M2 en onder eenige voorwaarden Gelet op artt. 138 en 194 lett. e der gemeentewet BESLUIT I. Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Gedeputeerde Staten, Burgemeester en Wethou- ders te machtigen, aan P. D. Alta te Heemstede, tot wede-rapzeggens toe te verhyreji een gedeelte water van de Crayenestervaart deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie A. No. 1266 ter grootte van plm. 58 M2 om te dienen tot ligplaats voor een schuitenhuis tegen eenen huur- prijs van f 0.10 per M2, en alzoo voor f*5,30 perjaar en zulks onder de navolgende voorwaarden 1. dat de huurpenningen ten bedrage van f 5.30 per jaar, jaarlijks bij vooruitbetaling vöôr 1 Januari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heemstede worden voldaan 2. dat het gehuurde uitsluitend diene tot plaatsing van het schuitenhuis en wel op de plaats, zooals op de door den vetzoeker ingezonden teekening is aan- gegeven 3. dat het gedeelte water, dat in gebruik zal worden genomen ten hoogste een breedte heeft van 3.50 M. en een oppervlakte van ten hoogste 53 M2 4 dat, indien door het verdiepen der vaart of anders- zins schade aan het schuitenhuis wordt toegebracht, deze schade geheel voor rekening van den huurder zal zijn en dat het schuitenhuis ten genoegen van

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 23