Mei 1913. Burgemeester en Wethouders worde geschilderd en verder onderhouden 5. dat, indien het noodig is, dat voor het gebruik van het schuitenhuis de vaart moet worden verdiept dit geheel door en voor rekening van den huurder geschiedt, geheel volgens aanwijzing en ten genoegen van Burgerr.eester en Wethouders 6 dat door adressant verder voor eigen rekening de vaart rondom het schuitenhuis ter breedte van 2 Meter worde schoongehouden 7. dat, indien de gemeente ter zake van het gehuur- de in de grondbelasting mocht worden aangeslagen, het bedrag van den aanslag door den huurder op eerste aanmaning ten kantore van den gemeente- ontvanger voornoemd worde gestort 8. dat bij opzegging van de huur het gehuurde door en op kosten van den huurder binnen drie maanden. ten genoegen van Burgemeester en Wethouders voornoemd, in den vorigen toestand worde gebracht 9. dat na gedane opzegging der huur de huurder deswege geen recht op schadevergoeding zal kunnen doen gelden, doch alleen terugbetaling zal kunnen vorderen van de in evenredigheid met het nog overi- ge gedeelte van het loopende jaar te veel betaalde huurpenningen '10. dat de kosten op de huurovereenkomst vallende ten laste van den huurder zullen zijn II. Op te zeggen de huur van het gedeelte water van de Leidsche Vaart aan adressant verhuurd inge- volge Raadsbesluit van 5 September 1911, goedge- keurd door Gedeputeerde Staten bij hun besluit van 20 September 1911, No. 54 en wel met ingang van den datum, waarop het schuitenhuis geplaatst is in het verhuurde gedeelte der Crayenestervaart. Gedaan ter openbare vergadering van den 1913. Mei De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 24