8 Mei 1913. 5 De riiwielen worden tegen betaling van vijf cent per stuk op den dag der in bewaarstelling aan den houder van het ontvangbewijs teruggegeven, zonder dat de gemeente zich aansprakehjk stelt voor schade aan of het verloren raken van de in bewanng gege- ^^Voclr'ie'der etmaal, of gedeelte daarvan, dat het rij- wiel na den dag der in bewaringgeving, m bewanng wordt gelaten, is 10 cents verschuldigd. Art. 7. Het is verboden brandende voorwerpen lucifers, sigaren enz. neer te werpen of te laten vallen, papier of andere vodden, schillen, eierschalen of anderen af- val zichtbaar achter te laten of op eemgerlei andere wijze het wandelbosch te ontsieren. Art. 8. Het is verboden in het wandelbosch elders te wa- teren dan in de daarvoor aangewezen waterplaatsen en elders zich op andere wijze te ontlasten dan m de daarvoor aangewezen privaten. Voor het gebruik maken van de afgesloten prtvaten wordt betaling van 10 cents per persoon gevorderd. Art. 9. Er zullen geen ververschingen of andere voorwer- pen in het wandelbosch verkocht mogen worden dan op de plaatsen daartoe door Burgemeester en Wet- houders aan te wijzen. De wtjze van ercp'oita ie van dezen verkoop wordt door Burgemeester en Wethou- ders bepaald die daarvoor de pachtsommen en ver- dere voorwaarden vaststellen. Onbevoegde verkoopers worden onmtddelltjk het wandelbosch verwijderd. Art. 10 De Belvedere zal voor het publiek alleen toegan- kelijk zijn op de dagen en uren door Burgemeester en Wethouders te bepalen Het publiek kan tot het bezoeken der bovenverd.e- ping worden toegelaten tegen betaling van 10 cents per persoon te betalen aan de daarvoor door Burge- meester en Wethouders aan te stellen beambten. die verplicht zijn voor iedere betaling een ontvangbewijs af te geven. Het bezoek aan de bovenverdieptngen zal steeds

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 31