Uitbreiding Gasbnizennet. 8 Mei 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het advies der Commissie voor de Be- drijven. dd. 5 Mei 1913, om over te gaan tot 1. het leggen van eene gasleiding in de in aanleg zijnde straat ten Zuiden van de Eindenhoutstraat op Bosch en Vaarthoek en bijbehoorende werken raming f 436.—; 2. het leggen van eene gasleiding in den Kadijk en bijkomende werken, raming f 770.—; 3. het leggen van eene gasleiding in de Manpads- laan tusschen den Heerenweg en den spoorweg der H. 1J. S. M. met twee spruitleidingen in de beide we- gen langs de Leidschevaart ten Noorden van de Man- padslaan en bijkomende werken waarvan de kosten worden geraamd op f 1660.—; Overwegende, dat het wenschelijk is de leiding be- doeld sub 1 te leggen alvorens tot bestrating van de nieuwe straat wordt overgegaan Overwegende dat het, nu zulks zonder groote fi- nancieele offers kan geschieden, wenschelijk is, de bewoners van den Kadijk en de Manpadslaan in de gelegenheid te stellen hunne perceelen van gaste voor- zien en dat door uitvoering dier werken langs die wegen eene behoorlijke gasverlichting kan worden aangebracht, waardoor de laatste petroleum-lantaarns ten dienste van de openbare verlichting uit de Ge- meente verdwijnen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders om overeenkomstig het advies te beschikken BESLUIT Uit te voeren de werken bovenomschreven, waarvan de kosten worden geraamd op f 2866. Gedaan ter openbare vergadering van den 8 Mei 1913. De Voorzitter De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 41