12 Juni 1913. OVEREENKOMST MET E. N. E. T. PLAATSING BERGPLAATS. De Raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat bij besluit van heden aan Burge- meester en Wethouders machtiging is verleend aan de Eerste Nederlandsche Electrische Trammaatschappij gevestigd te Haarlem te verkoopen het plaatijzeren gebouwtje staande op het terrein van voornoemde Maatschappij aan de Boogstraat; Overwegende dat tengevolge van dezen verkoop behooren te vervallen de bepalingen van de overeen- komst aangegaan tusschen genoemde Maatschappij en de gemeente den eersten Augustus 1900 en Zeven inzake de in gebruikgeving van een stukje grond, waarop ge- noemd gebouwtje is geplaatst; Overwegende, dat bij genoemde overeenkomst aan de gemeente verder het recht werd gegeven om tegen de schutting aan .de Boogstraat te maken eene gelegen- heid voor brandladders en brandhaken; Overwegende, dat de gemeente deze bergplaats wenscht te behouden daar deze voor den dienst van de gemeente of van hare bedrijven kan gebruikt wor- den Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders; BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen Ter vervanging van de overeenkomst aangegaan tusschen de Eerste Nederlandsche Electrische Tram- maatschappij gevestigd te Haarlem en de gemeente Heemstede den 1 Augustus 1900 en Zeven, aan te gaan eene nieuwe overeenkomst op den grondslag van de volgende bepalingen: Art. 1. De Eerste Nederlandsche Electrische Trammaat- schappij geeft aan de gemeente het recht om tegen de schutting van die Maatschappij aan de Boogstraat te houden, de bij het aangaan dezer overeenkomst be-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 18