Onthefflng van eischen voor Dranklokalitelten. 16 Juli 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders om hen te machtigen, ingevolge art. 5 der Verordening houdende eischen waaraan eene lokali- teit moet voldoen om voor „vergunning" of ,.verlof" in aanmerking te komen van 8 Mei 1913, af te mogen wijken le. van het bepaalde in de Artt. 2 en 3 van genoemde verordening, bij het verleenen van eene vergunning voor den verkoop van sterken drank in het^klein in de bovenzaal van het perceel Raadhuis- straat No. 103 aan Cornelis Petrus Franken welke lokaliteit eene oppervlakte heeft van 26.069 M2 en eene hoogte van 8 81 Meter. 2e. van het bepaalde in art. 3 dier verordening, bij het verleenen van een verlof voor den verkoop van alcoholhoudenden drank anderen dan sterken drank in het koetshuis van het perceel gelegen nabij den Glip- perweg plaatselijk gemerkt No. 95, waarvan de loka- liteit waarvoor het verlof wordt gevraagd eene hoogte heeft van 3.78 Meter 3e van het bepaalde in Art. 2 dier verordening, bij het verleenen van een verlof voor den verkoop van alcoholhoudenden drank anderen dan sterken drank in de Belvedere op Groenendaal, waarvan de lokaliteit waarvoor het veriof wordt gevraagd eene oppervlakte heeft van 35.7665 M2. Overwegende, dat tegen de sub 1 genoemde afwij- king geen bezwaar bestaat, omdat daardoor het mo- gelijk wordt gemaakt, dat in die lokaliteit bestaande voor het in werking treden der verordening, de ge- vraagde vergunning wordt gegeven aan een persoon wiens naam reeds op 17 Mei 1909 is geplaatst op de lijst bedoeld bij art. 13, le lid, der Drankwet Overwegende dat de sub 2 en 3 genoemde afwij- kingen gewenscht zijn met het oog op het karakter der daarin te vestigen verloven, die alleén zullen wor- den geexploiteerd onder toezic'ht van het gemeente- bestuur en alleen in gebruik zullen worden genomeri

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 1