Bouwplan der Woningvereeniging ..BERKENRODE" te HEEM8TEBE. 2 September 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, dd. 19 Juli 1913, met bijlagen van het Bestuur der Woningvereeniging Berkenrode" te Heemstede om goedkeuring voor den aanleg van een straten- plan op de perceelen kadastraal bekend gemeente Heemstede Sectie A Nos 1950 en 2672 en gelegen aan en bij den Binnenweg Gelet op de bepalingen der Bouw en Woningver- ordening Gezien het advies der gezondheidscommissie, ge- zeteld te Bloemendaal, dd. 1913, No en het advies van den Gemeente-Opzichter. dd. 25 Juli 1913 Overwegende dat het Uilbreidingsplan der gemeen- te bij raadsbesluit van 8 Mei 1913, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten bij hun besluit van 25 Juni 1913, No. 14, in overeenstemming is gebracht met het bouwplan Gehoord het voorsiel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT A. Goed te keuren den aanleg door de Woningveree- niging Berkenrode te Heemstede in dit beslutt verder aangeduid met de Woningvereeniging van een stratenplr.n, zooals is aangegeven op de in vier- voud overgelegde en gewaarmerkte teekening op de terreinen kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sec- tie A Nos. 1950 en 2672 en gelegen aan en bij den Binnenweg en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden 1. de kruinshoogte der straten zal ten minste op 0.60 M. boven N. A. P. moeten zijn en met eene ge- leidelijke helling moeten aansluiten aan de bestrating van den Binnenweg 2. de straten zullen worden aangelegd met rijstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven op het situatieplan 3. aan het Noordelijk en Zuidelijk uiteinde der

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 11