2 September 1913. 4 straatkolken. moeten zijn volgens model Heemstede, wegende per stuk minstens 140 K.G; zij moeten met dubbel verglaasde kruikaarden buizen, inwendig wijd 0.15 Meter aan het hoofdriool worden aangesloten en de verbindingen moeten waterdicht met portlandce- mentspecie worden bewerkt. De straatkolken moeten vöôr het plaatsen roestvrij worden gemaakt en tweemaal met parafine worden bestreken. 7. De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas- water- en andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende de aannemer verplicht zijn daarbij steeds zoo goed mogelijk zijn medewerking te verleenen en de gemeente verplicht z.ijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren, als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevon- den heeft. 8. Voor het aanstellen van een opzichter voor toe- zicht op de werkzaamheden zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f25per week of gedeelte van een week dat gewerkt wordt eene week wordt geacht îelkens in te gaan op Maandag. 9. De aanleg der straten zal in één gedeelte moe- ten geschieden Gelijktijdig met den aanleg der straten zullen de bestratingswerken bij den Binnenweg moeten geschie- den met de noodige aansluitingen aan de bestrating van den Binnenweg, geheel onder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders. Voor den aanvang van eenige werkzaamheid moet minstens 1 week te voren kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders. 10. Alle voor dezen aanleg te gebruiken materialen moeten zijn de beste in hun soort en alle bovenge- noemde werken zullen moeten worden uitgevoerd en afgeleverd ten genoegen van Burgemeester en Wet- houders, aan wie vooraf een monster der te verwer- ken straatklinkers, basaltinetegels, trottoirbanden, riolen, kolken en verdere materialen ter keuring moet wor- den gezonden. Tevens moeten zij in de gelegenheid worden ge- steld om alle materialen voor het gebruik op het werk te doen keuren atgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 14