2 September i9!3. 5 11. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, voor reke- ning van de Woningvereeniging. 12. Wanneer de Woningvereeniging mocht verlan- gen boomen in het trottoir te planten, zal zij zulks mogen doen aan de zijde van de straatgoot, op on- derlingen afstand van ten hoogste 10 Meter, zullende de soort en hoedanigheid der boomen moeten zijn ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. 13 Dit besluit wordt niet van kracht alvorens is overgelegd eene op zegel gestelde en door het Be- stuur der Woningvereeniging onderteekende verklaring: a. dat het alle in dit besluit vervatte voorwaarden kent en dat de Woningvereeniging zich daarnaar zal gedragen b. dat de Woningvereeniging zich verbindt om binnen een maand, nadat de straten met beharding, rioleering en andere voorgeschreven werken volgens verklaring en ten genoegen van den Gemeente Op- zichter zijn afgewerkt en voltooid aan de gemeente kosteloos en om niet over te dragen de gedeelten van het perceel Sectie A. No. 1950, welke tot straat zijn aangelegd alsmede het geheele perceel Sectie A. No. 2672. welke overdracht niet alleen den ondergrond omvat, maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere werken c. dat de Woningvereeniging zich verbindt de stra- ten met trottoirs, rioleering, putten, kolken en aanslui- lingen gedurende een jaar na de overdracht ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders te onder- houden en alsdan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij tventueele gebreken voor hare rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders her- stellen dat de Woningvereeniging bij niet nakoming van deze hare verplichting Burgemeester en Wethouders machtigt om het gebrekkige op hare kosten van ge- meentewege te doen herstellen e. dat de Woningvereeniging bij de overdracht aan de gemeente zal betalen een bedrag van f 0.25 per M2 overgenomen rijweg en trottoir ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onderhoud. dat de Woningvereeniging alle kosten op de overdracht vallende voor hare rekening neemt.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 15