2 September 1913. 2 voor een nieuw tijdvak van 29 jaren en 11 maanden te verlengen en tijdig over dat tijdvak de Koninklijke goedkeuring op hare statuten te vragen en de toela- ting als bedoeld bij artikel 30, lste lid, der Woning- wet 4e. dat de statuten der Vereeniging, zooals deze zijn goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 27 Mei 1909, No 7, niet mogen worden gewijzigd en aange- vuld zonder goedkeuring van den gemeenteraad, zul- lende anders het voorschot of het onafgeloste gedeel- te daarvan terstond opvorderbaar zijn 5e. dat jaariijks vöör 1 Mei een beredeneerd ver- slag met balans en winst- en verliesrekening aan Bur- gemeester en Wethouders moet worden ingediend, terwijl balans en winst- en verliesrekening de goed- keuring van Burgemeester en Wethouders behoeven 6e. dat Burgemeester en Wethouders het recht hebben ten allen tijde, zoowel tijdens den bouw als later den toestand der woningen geregeld op te ne- men of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud en herstelling te gelasten 7e. dat het Bestuur verplicht is alie daarvoor vat- bare goederen voor behoorlijke waarde naar het oor- deel van Burgemeester en Wethouders tegen brand- schade te verzekeren bij eene of meer door hen goed te keuren in Nederland gevestigde verzekeringsmaat- schappijen en dat in geval van brand de gemeentedes- verlangd voorrang heeft op de uit te betalen assuran- tiepenningen, hetgeen op de polis moet worden aan- geteekend 8e. dat het Bestuur verplicht is Burgemeester en Wethouders alle gevraagde inlichtingen betreffende de Vereeniging te verschaffen, en hen, zoo dikwijls zij dat noodig oordeelen, toe te laten inzage, afschriften en uittreksels te nemen van de boeken betreffende de financieele admiuistratie der Vereeniging 9e. dat zonder toestemming van Burgemeester en Wethouders de woningen voor niet langer dan drie achtereenvolgende jaren verhuurd mogen worden lOe. dat bestek en voorwaarden der te stichten woningen aan de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders zijn onderworpen 11 e. dat in het vervolg geen onroerend goed mag worden aangekocht zonder goedkeuring van Burge- meester en Wethouders

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 22