2 September 1913. 6 zaamheden aan de installatie wordt uitgeoefend, en bepalingen omtrent de keuring der installatie. 4. De door Burgemeester en Wethouders vastge- stelde installatie-voorschriften zijn tegen betaling van f 0 25 verkrijgbaar ten kantore van het G. E. B. 5. Een bestaande installatie kan in bijzondere ge- vallen onder door de Directie te bepalen voorwaarden aan het kabelnet worden aangesloten. Art. 14. 1. De Directie is bevoegd zoo dikwijls zij dit noodig oordeelt, de installatie aan een onderzoek te onderwerpen of te herkeuren. 2 Wanneer hierbij een gebrek wordt geconstateerd, is de verbruiker verplicht, dit zoo spoedig mogelijk te doen verhelpen. 3. Voldoet de verbruiker niet aan deze bepaling, dan wordt de toevoer vari electriciteit verbroken en de installatie wed'erom aangesloten, zoodra het gebrek is verholpen. 4. Bij het voorkomen van gebreken in de installa- tie is de Directie bevoegd, voorloopig in het gebrek of de storing op kosten van den verbruiker te voor- zien, terwijl zoo noodig de definitieve voorziening van zijnentwege moet geschieden. Art. 15. 1. Wijzigingen of uitbreidingen der aangesloten installatie mogen slechts geschieden met voorkennis en onder goedkeuring der Directie. 2. Wanneer de hierbedoelde uitbreidingen van tij- delijken aard zijn, ter beoordeeling van de Directie, kan deze voorwaarden bepalen, waaronder deze uit- breidingen mogen geschieden en daarbij afwijken van de tarieven van deze verordening. Tarieven. Art. 16. 1. De hoeveelheid geleverde electriciteit worat door den meter bepaald. 2. De prijs van de geleverde electriciteit door den meter aangewezen, wordt berekend per Kilowattuur. 3. Het tarief is als volgt

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 32