Eervol ootslag onderwljzeres 30 October 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat bij besluit van Burgemeester en Wethouders aan Mejuffrouw E. M. H. Schrameijer, se- dert 1 October 1909 onderwijzeres aan de Openbare Lagere Schooi alliier, wegens ziekte met ingang van 15 Februari 1912 twee maanden verlof werd verleend, terwijl haar op 17 September d. a. v. wederom twee maanden verlof werd verleend, welk verlof op 15 November 1912 werd verlengd Overwegende, dat op 17 September 1913 dat verlof gedurende een jaar was verieend, terwijl haar gedu- rende dat jaar, het eerste halfjaar vol, het tweede half- jaar half tractement werd uitbetaald, overeenkomstig artikel 10 der Verordening, regelende de jaarwedden van het Onderwijzend Personeel Overwegende, dat de gezondheidstoestand var. Mej. E. M. H. Schrameijer volgens geneeskundige verkla- ring van de Heeren Dr. L Coenen te Haarlem en Dr. M. Colenbrander alhier, respectievelijk dd. 12 September en 30 Augustus 1913, het geven van on- derwijs aan de Openbare Lagere School thans niet toelaat Overwegende, dat blijkens genoemde verklaringen ook in de naaste toekomst het niet waarschijnlijk is, dat Mej. Schrameijer haar werkzaamheden als onder- wijzeres zal kunnen hervatten Gezien de voordracht van den heer Schoolopziener in het Arrondissement Haarlem, dd. 21 September 1913, No. 142 Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT a. Op grond van artikel 30c der Wet op het Lager Onderwijs aan Mejuffrouw E. M. H. Schrameijer voor- noemd, met ingang van heden eervol ontslag te ver- leenen uit hare betrekking van onderwijzeres aan de Openbare Lagere School alhier b. aan haar eene gratificatie toe te kennen van honderd gulden f 100. Gedaan ter Openbare Vergadering van den 30 October 1913. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 1