Onderhandsche Aanbesteding vervoer van puin enz. 23 December 1913. De Raad der Gemeente Heemstede ,_9îez'en advies van den Gemeente-Opzichter dd 17 November 1913 Overwegende, dat de Wed. J. van Schagen te Heem- steae, aan welke krachtens raadsbesluit van 16 De- cember 1910 bij onderhandsche aanbesteding het ver- voer van puin, grint, sintels en andere materialen fen behoeve van de wegen is opgedragen voor de jaren 1911, 1912 en 1913 steeds behoorlfk en tot te- vredenheid aan hare verplichtingen heeft voldaan, en dewcrkzaamheden volgens die aanbesteding voor een billtjken prijs heeft verricht Overwegende, dat zij bereid is voor denzelfden prijs die werkzaamheden te blijven verrichten, behalve dat de prtjs voor het vervoer van genoemde materialen, dte gebruikt zullen worden op de Prinsenlaan en op den ühpperweg vanaf de brug over de Van Merlenvaart tot aan Bennebroek zal worden verhoogd van f0 60 tot f 0.85 per M3 Overwegende, dat einde 1914 de aanneming van het ophalen en verwijderen van haardasch, huisvuilnis en beer afloopt, zoodat in het volgend jaar de vraag onder het oog zal worden gezien, of die werkzaam- heden m eigen beheer zullen worden genomen, in welk geval voor het vervoer der genoemde materialen misschien ook gelegenheid zou bestaan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders; BESLUIT Het vervoer van puin grint, sintels en andere ma- tenalen ten behoeve van de wegen gedurende het jaar op te dragen aan de Wed. J. van Schagen Heemstede en wel bij vervoer per M3. voor zestig cent per M3. behalve dat de prijs voor het vervoer zal worden verhoogd tot vijf en tachtig cent per M3 wanneer genoemde materialen gebruikt worden op de Prinsenlaan en op den Glipperweg vanaf de brutr /v °ver de Van Merlenvaart tot aan Bennebroek/?n bii vervoer per dag voor vier gulden per dag voor een paard en een wagen en voor elken wagen meer voor een gulden meer per dag, alles over alle twaalf maan- aen van het jaar door elkander genomen en zulks onder de volgende voorwaarden

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 39