2 Apriî 1914. 2. bruikt door den heer Joh. C. Kuijken en van dezelfde inwendige wijdte, dit riool te leggen op een houten vlot bestaande uit twee naast elkaar gelegen houten platen, zwaar 6A bij 15 cM., waaronder op afstanden van hoogstens 1.50 M. houten dwarsliggers, zwaar 6.5 bij 16.5 c. M.; deze dwarsliggers elk op twee stuks paal tjes, lang plm. 1 Meter en dik aan den kop plm. 12 c. M diameter het riool te leggen op nader door of vanwege Burgemeester en Wethouders op te geven diepte 4. dat het geheele gedeelte der gedempte sloot voor den openbaren dienst zal worden bestemd en dat met de demping niet zal mogen worden aange- vangen, voordat het te dempen gedeelte sloot, om niet en vrij van kosten aan de gemeente is overge- dragen 5. dat voor afscheiding van het gedeelte terrein be- stemd voor voortuin en het gedeelte gedempte sloot overgedragen aan de gemeente, een hek zal moeten worden geplaatst ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 6. dat op een aan te wijzen plaats door adressant een straatkolk zal worden gesteld, groot 33 X 33 cM, wegende 140 K G. en voorzien van stankkeering en gelijk aan het model thans te Heemstede in gebruik deze kolk met dubbel verglaasde gresbuizen wijd in- wendig 15 c.M aan het riool aan te sluiten 7. dat voor zijne rekening door adressant al deze werken volgens aanwijzing en ten genoegen van Bur- gemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en voor zoover de onderhoudsplicht aan adressant blijft, steeds ten hunnen geno:gen in goeden staat zullen worden onderhouden. 8. dat door adressant worde overgelegd een geze- gelue verklaring, dat hij deze voorwaarden kent en zich daarnaar zal gedragen en de gemeente machtigt bij niet- nakoming daarvan op kosten van adressant of zijne rechtverkrijgenden van gemeentewege in het gebrekkige te voorzien Gedaan ter openbare vergadering van den 2 April 1914. e Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 8